Infantino

wspaniały świat dziecka     Nosidełko Front2Back to łatwy, wygodny oraz bezpieczny sposób na noszenie twojego Maluszka. Posiada możliwość noszenia dziecka w dwóch pozycjach „Twarzą zwróconą do środka”, oraz „Twarzą zwróconą do zewnątrz”. Dziecko w pierwszych miesiącach życia potrzebuje dużo ciepła i bliskości oraz poświęcenia mu jak najwięcej uwagi. Pozycja z twarzą zwróconą do środka jest najlepszym sposobem noszenia twojego Maluszka, aby zapewnić mu to wszystko, a nawet więcej: kontakt wzrokowy, dotyk, zabawę – i cały czas masz wolne ręce.

Kiedy twoje maleństwo jest w stanie utrzymać już samodzielnie główkę, nadchodzi czas na zmianę pozycji. Pozycja z twarzą zwróconą na zewnątrz pozwoli twojemu dziecku na oglądanie, oraz poznawanie otaczającego je świata.

Nosidełko Front2Back posiada możliwość noszenia Naszego Maluszka również na plecach. Ten sposób noszenia może być stosowany dopiero wtedy, gdy dziecko potrafi samodzielnie siedzieć (ok. 6-go miesiąca). Rekomendowane jest również, aby przy umieszczaniu dziecka w tej pozycji pomagała druga osoba dorosła.

Produkt przeznaczony dla dzieci od 3,6kg do 14,5kg